Форум Закона. Нет.UA  

Форум Закона. Нет.UA

::: VOX POPULI VOX DEI :::

ПоискПоиск   Участники   Регистрация   Вход
Сегодня: 02.04.2020 - 22:28:59
   Форум Закона. Нет.UA -> Как думаете коллеги ? -> Координаційна рада спілки громадян
Страницы:  1  
АвторСообщение

expiriosгость
Юристи , правознавці , чи можливий такий документ юридично правильним ? Якщо ні то зробіть так щоб це було можливим . Досить . ТАК ЖИТИ НЕ МОЖНА !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
http://www.facebook.com/KoorradaKolomii
Сообщение # 1 Отправлено: 27.03.2012 в 20:35:46         Цитировать сообщение

expiriosгость

Цитата:
expirios пишет:
Юристи , правознавці , чи можливий такий документ юридично правильним ? Якщо ні то зробіть так щоб це було можливим . Досить . ТАК ЖИТИ НЕ МОЖНА !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
http://www.facebook.com/KoorradaKolomii


Зневіра – один із хворобливих проявів життя і, до речі, один із великих гріхів. У кожного бувають різні летючі настрої, але людина не має морального права ділитися своєю зневірою. «Не додавай знесиленим журби
Сообщение # 2 Отправлено: 30.03.2012 в 15:48:13         Цитировать сообщение

expiriosгость
Ми нарікаємо , ми обурюємся . На кого і на що ? І з рештою за що ? За свю бездіяльність , яку прикриваємо нібито зневірою в оточуюче на суспільство . Ми кажемо нехай хтось , а чому я ? І так стоїмо тикаючи пальцем одне на одного . Ви кажете , що вас вже не раз покинули ті кому ви повірили . Ну то й що з того ! То тепер до скону віку ходити отак в зневірі ? А самому собі ви вірити ? Якщо так , то беріться до справи ! Адже тут вже немає кому довіритися окрім , як самому собі . Тут не керуватиме дядько і його закони . Закон тут це ВИ .
Сообщение # 3 Отправлено: 02.04.2012 в 11:48:02         Цитировать сообщение

expiriosгость
Враховуючи тенденції (політичних), якщо їх можна так назвати, ігор, а гра ця під назвою МОНОПОЛІЯ, малює нам не дуже світле майбутнє. А що таке політика? Навіщо стільки різних політичних партій коли мета одна? Відповідь для мене очевидна - роздробити народ на дрібні частини, а тоді і керувати ним легше. Ви що й справді думаєте, що фаворити всіх цих численних партій закляті вороги? Зовсім ні. Це вони на трибунах такі, а на самому ділі вони добре розуміють, що роЦензурать одну справу і в одному кориті сидять. Якщо так розібратися, то які можуть бути політичні розбіжності, якщо конституція повинна прописувати чітко встановлену національну ідею - а такої ,як ми бачимо, немає. Ось і виходить у нас лебідь, рак і щука. А який закон такий і порядок в країні. Я б міг сказати що можливий сценарій федералізму, але це не ново. Адже у нас існуе ж автономія - Крим. А чому не зробити всі області автономними? Адже живуть же країни при федеральному устрої і нічого, добре їм. Можна було б піти шляхом Грузії, теж варіант, але в'язниць у нас тоді б по справжньому не вистачало б. А основна проблема у всіх суспільствах немає єдності ні у поглядах на модель своєї країни, ні шляхів вирішення цих проблем, а все тому, що за нас вже подумали як їм краще, не нам, а їм, керувати нами. піднімати нас на барикади під різними прапорами і гаслами і поки ми там обзивати один одного і розбиваємо лоби, вони спокійні за своє майбутнє. Адже ми зайняті міжусобицями, навязаними їх політідеологами. Поки народ не сформує свою вигоду у всьому цьому балагані, що досить важко тапер зробити, адже нас тепер дуже багато різних течій народних, але без власної вигоди - народної, все залишиться як було. Какжне місто, кожне село в праві вимагати свою вигоду і я думаю це реально. Хоч якась користь була б від кожного депутата, а що, хай купує своє місце під нашим народним сонцем.
Сообщение # 4 Отправлено: 05.04.2012 в 12:19:19         Цитировать сообщение
Страницы:  1  
Администратор запретил отвечать гостям на сообщения! Для регистрации пройдите по ссылке: зарегистрироваться


Powered by WR-Forum